Війтівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Головна | Створення веб-сайтів та публікація їх в інтернеті - Форум | Реєстрація | Вхід

Чт, 25.05.2017, 18:17
Вітаю Вас Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Admin 
Форум » ЗА ІНФОРМАТИКОЮ МАЙБУТНЄ » ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ ІНФОРМАТИКИ В ШКОЛІ » Створення веб-сайтів та публікація їх в інтернеті (Поділ досвідом користувачів по даній темі.)
Створення веб-сайтів та публікація їх в інтернеті
AdminДата: Пн, 09.07.2007, 02:04 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори

Репутація: 2  ±
Зауваження:  ±
Статус: Offline
Прохання писати тут про те як ви створили власний веб-сайт (якими засобами) та опублікували його в глобальній мережі. Також, будь-ласка, залишайте адреси своїх сайтів. Взагалі, можна писати про все, що знаєте. Кожна інформація корисна. Я в свою чергу обіцяю поділитись своїм скромним досвідом (як я створював веб-сайт школи понад рік, і нарешті, створив). До речі, ви зараз на ньому. Лише одна умова: я поділюсь досвідом після 20-го вашого повідомлення.

Повідомлення відредагував Admin - Пн, 09.07.2007, 02:36
kovshunДата: Ср, 15.08.2007, 19:08 | Повідомлення # 2
Група: Користувачі

Репутація: 1  ±
Питання про створення сайту школи, а потім сайту кабінету інформатики виникло після того, як команда школи прийняла участь в обласному конкурсі з Web-дизайну. Там ми тоді посіли 5 почесне місце.
Почали збирати матеріал. Сайт писали самі учні. Адже в 11 класі вивчається мова HTML.
Створювались обидва сайти за допомогою текстового редактора "Блокнот".
Ну, а опублікували на НАРОДІ. Просто про нього більше знали. Потім розкрутили ці сайти.
Адреси сайтів: liubech-school.narod.ru та kabinet-info.narod.ru.
AdminДата: Чт, 16.08.2007, 00:25 | Повідомлення # 3

Так, Микола Іванович, ваш сайт (Кабінет інформатики) чудово розрекламований. Оскільки я легко знайшов його через Рамблер. На ньому море корисної інформації. Я особисто для себе завантажив багато практичних робіт і тематичних атестацій, кілька розробків уроків. Думаю, багато вчителів по Україні "підкормилися" корисною інформацією з даного сайту. Дивує те, як вам вдалося написати сайт в Блокноті. Я думав, що ви створювали його в Візуальному редакторі, наприклад, Front Page. Так мабуть було б простіше, принаймі мені так здається (оскільки завжди лінуюсь друкувати теги). Вражає ваша працелюбність.
kovshunДата: Чт, 16.08.2007, 09:10 | Повідомлення # 4

Quote (Admin)
Так, Микола Іванович, ваш сайт (Кабінет інформатики) чудово розрекламований. Оскільки я легко знайшов його через Рамблер. На ньому море корисної інформації. Я особисто для себе завантажив багато практичних робіт і тематичних атестацій, кілька розробків уроків. Думаю, багато вчителів по Україні "підкормилися" корисною інформацією з даного сайту.

Питання рекламування сайту не таке вже і складне. Трохи вивільнюсь, тоді порекомендую і Вам все те зробити, що я робив для реклами.
Quote (Admin)

Дивує те, як вам вдалося написати сайт в Блокноті. Я думав, що ви створювали його в Візуальному редакторі, наприклад, Front Page. Так мабуть було б простіше, принаймі мені так здається (оскільки завжди лінуюсь друкувати теги). Вражає ваша працелюбність.

У Блокноті писати повільніше, проте там пишеш лише те що хочеш бачити і нічого зайвого. А візуальні редактори дають багато зайвих тегів. А в основному цим питанням займаються мої учні. Я лише вникаю у наповнюваність сайту.
Причому учні дуже багато тегів знають уже напам’ять. Це для них тренування для конкурсів. Адже там сайти пишуться лише у Блокноті і довідковою літературою користуватись там заборонено.
AdminДата: Пт, 17.08.2007, 00:09 | Повідомлення # 5

Quote (kovshun)
Причому учні дуже багато тегів знають уже напам’ять. Це для них тренування для конкурсів. Адже там сайти пишуться лише у Блокноті і довідковою літературою користуватись там заборонено.

Це трохи погано, що на конкурсах сайти пишуть лише у блокноті. Я особисто віддаю перевагу Візуальним редакторам: простіше, швидше, зручніше.
AdminДата: Пт, 17.08.2007, 02:39 | Повідомлення # 6

Микола Іванович, наш омріяний форум створено. Гарантую, що він проживе довго, нема ризику втрати. Я ще не встиг повністю його українізувати та придумати розділи і теми. Прошу зареєструватись і на слідуючий день отримаєте статус адміністратора, який має всі можливості (додавання інформації на існуючі сторінки сайту і створення нових, повне управління форумом та ін.)
Його адреса: Http://informatics.at.ua
Сподіваюсь найближчим часом ви максимально допоможите його правильно сформувати (ретельно продумати розділи і теми) і розрекламувати (зробити відомим в Україні). Також надіюсь, розберетесь як управляти сайтом (якщо ні, то підкажу). Отже, після реєстрації, зможите управляти сайтом і форумом на слідуючий день.
kovshunДата: Пт, 17.08.2007, 19:20 | Повідомлення # 7

Quote (Admin)
Микола Іванович, наш омріяний форум створено. Гарантую, що він проживе довго, нема ризику втрати. Я ще не встиг повністю його українізувати та придумати розділи і теми.

Я вже бачив сайт. Зробив посилання із свого сайту. Дуже Вам вдячний.
Quote (Admin)

Прошу зареєструватись і на слідуючий день отримаєте статус адміністратора, який має всі можливості (додавання інформації на існуючі сторінки сайту і створення нових, повне управління форумом та ін.)
Його адреса: Http://informatics.at.ua

Вже зареєструвався.
Quote (Admin)

Сподіваюсь найближчим часом ви максимально допоможите його правильно сформувати (ретельно продумати розділи і теми) і розрекламувати (зробити відомим в Україні). Також надіюсь, розберетесь як управляти сайтом (якщо ні, то підкажу). Отже, після реєстрації, зможите управляти сайтом і форумом на слідуючий день.

Чим зможу, тим ДОПОМОЖУ!!!
Сподіваюсь, що він матиме успіх.
Форум » ЗА ІНФОРМАТИКОЮ МАЙБУТНЄ » ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ ІНФОРМАТИКИ В ШКОЛІ » Створення веб-сайтів та публікація їх в інтернеті (Поділ досвідом користувачів по даній темі.)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright Viytivka school © 2017