Де можна вивчитись на веб-дизайнера чи веб-програміста? - Форум
Війтівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Головна | Де можна вивчитись на веб-дизайнера чи веб-програміста? - Форум | Реєстрація | Вхід

Ср, 07.12.2016, 14:31
Вітаю Вас Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Admin 
Форум » ЗА ІНФОРМАТИКОЮ МАЙБУТНЄ » ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ ІНФОРМАТИКИ В ШКОЛІ » Де можна вивчитись на веб-дизайнера чи веб-програміста? (Де можна вивчитись на веб-дизайнера чи веб-програміста?)
Де можна вивчитись на веб-дизайнера чи веб-програміста?
PragДата: Сб, 18.08.2007, 23:05 | Повідомлення # 1
Група: Користувачі

Репутація: 0  ±
Зауваження:  ±
Статус: Offline
Хочу знати у яких учбових закладах вивчають цьому?
AdminДата: Нд, 19.08.2007, 00:31 | Повідомлення # 2
Група: Адміністратори

Репутація: 2  ±
Prag, я подумаю над вашим запитанням і постараюсь дати відповідь. Також перенесу вашу тему на створений нещодавно мною сайт "Всеукраїнський форум вчителів інформатики" (або створіть її там самі). Там є більше корисних тем. Ось його адреса: http://informatics.at.ua. Прошу вас зарєєструватись на даному сайті і стати його активним учасником. Якщо наберете понад 100 повідомлень - станете Адміністратором. Давайте розвивати інформатику в Україні разом.

Повідомлення відредагував Admin - Нд, 19.08.2007, 00:32
PragДата: Нд, 19.08.2007, 20:11 | Повідомлення # 3

Quote (Admin)
Prag, я подумаю над вашим запитанням і постараюсь дати відповідь. Також перенесу вашу тему на створений нещодавно мною сайт "Всеукраїнський форум вчителів інформатики" (або створіть її там самі). Там є більше корисних тем. Ось його адреса: http://informatics.at.ua. Прошу вас зарєєструватись на даному сайті і стати його активним учасником. Якщо наберете понад 100 повідомлень - станете Адміністратором. Давайте розвивати інформатику в Україні разом.

Добре я сьогодні зайду на форум і там зарееструюсь. Я тільки за те щоб мою статтю перенесли Ви туди. А щодо інформатики, то це тепер потрібно кожній людині, як користування ручкою.
AdminДата: Пн, 20.08.2007, 01:30 | Повідомлення # 4
Група: Адміністратори

Репутація: 2  ±
Prag, ви можете створити свою тему на "Всеукраїнському форумі вчителів інформатики" самостійно, наприклад у підрозділі "FAQ (питання і відповіді)" або "Різне". Проте цей сайт створено лише кілька днів назад і перебуває на початковій стадії розвитку, сьогодні я його трохи розрекламував (зареєстрував в популярних пошукових системах і деяких каталогах). Ефект реклами очікується через 2-3 тижні, тоді й очікую хоча б деякого припливу учасників (хотілося б щоб реєструвалися по 20-30 нових учасників за місяць). Коли на форумі буде 200-300 учасників (прогнозую, що це буде через 6-8 місяців), це буде дуже добре і можна буде взнавати відповіді на питання, які цікавлять.
PragДата: Пн, 20.08.2007, 11:00 | Повідомлення # 5

Quote (Admin)
Prag, ви можете створити свою тему на "Всеукраїнському форумі вчителів інформатики" самостійно, наприклад у підрозділі "FAQ (питання і відповіді)" або "Різне".

Добре я обов’язково це зроблю!
Форум » ЗА ІНФОРМАТИКОЮ МАЙБУТНЄ » ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ ІНФОРМАТИКИ В ШКОЛІ » Де можна вивчитись на веб-дизайнера чи веб-програміста? (Де можна вивчитись на веб-дизайнера чи веб-програміста?)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright Viytivka school © 2016