З якого класу потрібно вивчати інформатику? - Форум
Війтівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Головна | З якого класу потрібно вивчати інформатику? - Форум | Реєстрація | Вхід

Ср, 07.12.2016, 14:32
Вітаю Вас Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Admin 
Форум » ЗА ІНФОРМАТИКОЮ МАЙБУТНЄ » ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ ІНФОРМАТИКИ В ШКОЛІ » З якого класу потрібно вивчати інформатику?
З якого класу потрібно вивчати інформатику?
AdminДата: Пн, 09.07.2007, 03:08 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратори

Репутація: 2  ±
Зауваження:  ±
Статус: Offline
Я думаю, інформатику найкраще вивчати з 5-го класу, причому по всіх школах України. А взагалі, чим раніше, тим краще. В цьому питанні є багато проблем. Перш за все - це чітка програма з інформатики для 5-12 класів і офіційне рішення міністерства освіти.
Проте перспективи перед інформатикою стоять не втішні. І наврят чи скоро інформатику офіційно введуть з 5 класу. Залишається тільки мріяти.
RuslanДата: Пн, 09.07.2007, 03:14 | Повідомлення # 2
Група: Модератори

Репутація: 1  ±
Інформатику введуть з 5 класу ще дуже не скоро. Це тому, що в державі не вистачає коштів на якісний розвиток освіти, а інформатики тим більш. До цих пір існує великий відсоток шкіл, в яких по одному комп’ютері або взагалі не має. А якщо офіційно приймуть рішення про вивчення інформатики з 5-го класу, то як вивчати інформатику в таких школах? Тому в нашій державі інформатика, мабудь завжди буде самою відставаючою і занедбаною наукою.

Життя прекрасна річ, як не крути.
kovshunДата: Пт, 31.08.2007, 07:35 | Повідомлення # 3
Група: Користувачі

Quote (Admin)
Я думаю, інформатику найкраще вивчати з 5-го класу, причому по всіх школах України. А взагалі, чим раніше, тим краще. В цьому питанні є багато проблем. Перш за все - це чітка програма з інформатики для 5-12 класів і офіційне рішення міністерства освіти.
Проте перспективи перед інформатикою стоять не втішні. І наврят чи скоро інформатику офіційно введуть з 5 класу. Залишається тільки мріяти.

На мою думку зараз треба починати з 5 класу. А в найближчій перспективі з 2.
Проблеми є, вони будуть. Але треба їх поступово вирішувати.

Добавлено (13.08.2007, 21:48)
---------------------------------------------

Quote (Ruslan)
Інформатику введуть з 5 класу ще дуже не скоро. Це тому, що в державі не вистачає коштів на якісний розвиток освіти, а інформатики тим більш. До цих пір існує великий відсоток шкіл, в яких по одному комп’ютері або взагалі не має. А якщо офіційно приймуть рішення про вивчення інформатики з 5-го класу, то як вивчати інформатику в таких школах? Тому в нашій державі інформатика, мабудь завжди буде самою відставаючою і занедбаною наукою.

Думаю, що введуть викладання інформатики офіційно з 5 класу тоді, коли всі школи будуть забезпечені комп’ютерними класами.
Це буде дуже скоро.

Добавлено (31.08.2007, 07:35)
---------------------------------------------
У нашому Ріпкинському районі Чернігівської області вивчення інформатики розпочинається з 5 класу починаючи з 2007-2008 навчльного року у всіх школах за рахунок варіативної складової.. Таке рішення було прийнято районним відділом освіти.

Питання про вивчення інформатики у 7 класі за рахунок варіативу вирішується, але дуже і дуже важко.

Але для нашої Любецької загальноосвітньої школи воно вирішено. Тепер семикласники вивчатимуть інформатику факультативно за рахунок гродин які має шкільний освітній округ. Адже Любецька загальноосвітня школа є центром однойменного шкільного освітнього округу.

Повідомлення відредагував kovshun - Пн, 13.08.2007, 21:50
cocaineДата: Пт, 14.03.2008, 17:08 | Повідомлення # 4

мені здаеться з 5 було б не погано.чим раніше тим краще.
AdminДата: Ср, 16.04.2008, 23:55 | Повідомлення # 5

Quote (cocaine)
мені здаеться з 5 було б не погано.чим раніше тим краще.

На Форумі інформатиків України ходить думка про доцільність вивчення інформатики з 2-го класу.
Я гадаю, що це було б дійсно добре.
Проте ще було б краще, якби хтось виділяв хоча б мізерні кошти на модернізацію старих комп’ютерних класів.
tysДата: Чт, 02.04.2009, 09:21 | Повідомлення # 6

Репутація: 0  ±
Інформатика -це дуже складна наука, і вона не кожному дається. На мою думку інформатику мають вивчати учні з 5-го класу. От наприклад у мене є братик він сидить за компом і не вилазить із-за нього, він ходить у 1-перший клас я вважаю - це не дуже добре фдже портиться зір. І все таки інформатика не кожному хакеру вдається

Краще жити бігучи, ніж вмирати гниючи.
katia2@Дата: Чт, 02.04.2009, 10:10 | Повідомлення # 7

На мою думку інформатику повинні вивчати з 7 класу.

Інтернет це прекрасно
AdminДата: Чт, 02.04.2009, 22:45 | Повідомлення # 8

Quote (tys)
це не дуже добре фдже портиться зір.

Для того, щоб зір не псувався, потрібно сидіти за комп’ютером в норму, а не
Quote (tys)
От наприклад у мене є братик він сидить за компом і не вилазить із-за нього

tys, а ти спробуй слідкувати за своїм братиком, щоб він сидів не більше 15-20 хвилин за комп’ютером на день. Якщо у тебе рідко-кристалічний монітор, то у вихідні дні припустимо сидіти 30 хв. (15 хвилин вдень і 15 хвилин ввечері). АЛЕ НЕ БІЛЬШЕ. Якщо ж твій братик сидить годину або більше, він ризикує сильно нашкодити своєму здоров’ю.
Quote (tys)
І все таки інформатика не кожному хакеру вдається
biggrin
Для того, щоб добре знати інформатику, потрібно багато практично працювати за комп’ютером. Можна щодня, але не перевищуючи загально-прийняті безпечні норми роботи.
Але ж я знаю, наскільки випускники лінуються читати параграфи, думаючи, що само в голову ляже. Тут книжку під подушку поставити і при цьому нічого не читати не поможе. Найкшаще все-таки інформатика йде у тих, в кого в дома є комп’ютери. В нашому селі таких вже біля 40%

Quote (katia2@)
На мою думку інформатику повинні вивчати з 7 класу.

katia2@ дуже добре, але думку потрібно обгрунтовувати.
ИлонаДата: Нд, 30.08.2009, 14:43 | Повідомлення # 9

Я згодна з усіма, хто вважає, що інформатику як навчальний предмет потрібно вивчати не пізніше 5-го класу. Адже батьки самі прагнуть посадити свою малечу за комп'ютер ще з дитячого садка, не замислюючись про наслідки. Завантажують їм величезну кількість різноманітних ігр. Які там 15-20 хвилин?! Вони годинами сидять перед монітором, а батьки раді, що їхнє чадо не буде заважати.

Але про яку якість уроків може йти мова, якщо комп'ютери не обслуговуються належним чином, на багатьох немає потрібних програм...
Інтернет тільки в кабінеті директора школи (читає пошту з відділу освіти), а в 11-х класах ця тема вивчається теоретично...

Форум » ЗА ІНФОРМАТИКОЮ МАЙБУТНЄ » ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ ІНФОРМАТИКИ В ШКОЛІ » З якого класу потрібно вивчати інформатику?
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright Viytivka school © 2016